top of page
Siyah Arka Plan

YIĞMA KOMANDANIN HEYƏTİ 2023

         YENİYETMƏ (OĞLANLAR)

 

1.    Cabbarzadə Fərrux Mustafa oğlu    2007     

                 

2.    Musayev Sahil Samir oğlu    2008 

                                 

3.    Zamanlı Tuncay Rasim oğlu    2008 

                            
4.    Məmmədsalahov Səid  Ələskər oğlu    2008         

   5.    İsazadə Bəhruz Mübarizə oğlu    2007   

                    
6.    Qurbanlı Əkbər Elçin oğlu    2008     

                     
8.    İbrahimov Tuncay Əflatun oğlu    2005     

      
9.    Quluzadə Məhərrəm Rasim oğlu    2007            
10.    Əliyev Məhəmməd Rəcəb oğlu    2006            
11.    Gəncəyev Şaban Mübariz oğlu    2007            
12.    Mircəfərov Ağamir Mirələkbər oğlu    2006    
13.    Rzayev Nizamı Elməddin oğlu    2005           

14.    Mərdanov Kamran Namiq oğlu    2006        

15.    Teymurov Kənan Teymur oğlu    2007            
16.    Malıyev Ramil Babək oğlu    2007   

17.   Əliyev Fərid Kamil oğlu    2007

 

18.    Müzəffərov Nuhan Elnur oğlu    2007

GƏNCLƏR U23 (OĞLANLAR) və KİŞİLƏR

 

19.    Həbibov Həsənşah Nəsib oğlu      1996

20.    Namazov Ramin Ramiz oğlu        1994

21.    Novruzov Samir Ramiz oğlu          1996

22.    Ağayev Xəyyam Feyruz oğlu      2000

23.    Həmidov Xudadar Eldar oğlu        1994

24.    Əlizadə Bayram Həsən oğlu     2002

25.    Nəbiyev Qüdrət Neymət oğlu  1992

26.    Həsənov Sərvan Rasim oğlu      1994

27.    Qaracayev Nihad Elman oğlu    2005

28.    Zeynalzadə Cəlal Səbuhi oğlu   2004

29.     Zeynalzadə Cavid Səbuhi oğlu   2006

30.     Xanlarov Orxan Mirzə oğlu      1994

31.    Nəcəfov Elşad Zaur oğlu     1999

32.    İsazadə İsa İlham oğlu    1996

33.     Abbasov Firdovsi Nəsimi oğlu   2002

34.    Muradzadə Teymur İntiqam oğlu   2003

35.     Məmmədov Turan Fərhad oğlu      2003

36.     Bayramov Kənan Adil oğlu    1999

37.     Məmmədov Tayfur Nadir oğlu   1997

38.     Məhərrəmov Fərid Mehman oğlu     1993

39.     Əliyev Elnur Elmar oğlu     2004

40.     Ağayev Ağa İmran oğlu    2004

GƏNCLƏR U23 (QIZLAR) və QADINLAR

 

41.      Bağırova Nigar Nizam qızı          1986

42.     Əliyeva Elmira Rauf qızı       2006

43.     Qasımova Əzizə Rizvanovna     2002

44.     Quliyeva Vüsalə Həmid qızı   2001

45.     Nəbiyeva Sevda Fizuli qızı           2004

46.     Abbasova Lalə Ruhin qızı    2001

47.      Əliyeva Fidan Ələkbər qızı     1999

48.      Əliyeva Rita Eldar qızı      2004

49.      Bağırlı Fidan Həsən qızı     1999

50.      Aslanova Nurçin Oktay qızı   2002

"GFHC" FİTNES AKADEMİYASI

endorsed & accredited by PROPTA

Personal Fitness Coach

Sport Nutrition

Supplementist

Health Club Meneger

TƏRƏFDAŞLAR

TƏQVİM 2023

1.Avropa Çempionatı (Q.M) - Almanya,Mannheim (04.2023)

2.Azərbaycan Kuboku (Q.M) - Azərbaycan,Bakı (04.2023)

3.Turan Kuboku (Q.M) - (Türkdilli ölkələr) Şuşa, Azərbaycan (05.2023)

4.Milli Çimərlik Çempionatı
(A.M) - Azərbaycan,Bakı (08.2023)

5.Azərbaycan Çempionatı (A.M) - Azərbaycan,Lənkəran (09.2023)

6.Qələbə İdman Festivalı (Q.M) - Azərbaycan Bakı (10.2023)

7.Avropa Çimərlik Çempionatı (A.M) - Tükiyə,Mersin (10.2023)

8.Avropa Kuboku (Q.M) - Latviya, Saldus (11.2023)

9.Azərbaycan Çempionatı (Q.M) - Azərbaycan,Bakı (12.2023)

10.Press Konfrans 
İlin yekunları və gələn ilin planları....(12.2023)

Azərbaycan Respublikasının
prezidenti

Azərbaycan Respublikası
Gənclər və İdman Nazirliyi

Azərbaycan Respublikası
Milli Olimpiya Komit
əsi

Beynəlxalq Kəndirlə Mübarizə Federasiyası

Avropa
Kəndirlə Mübarizə Federasiyası

Kəndirlə Mübarizə İdmanı Cəmiyyətinin rəsmi veb səhifəsi
Müəllif hüququ qorunur!
Bakı 2023

bottom of page